Skladišče 1
794,80 EUR / kos
Za 4 gume 3.179,20 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
933,00 EUR / kos
Za 4 gume 3.731,98 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703868224 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X MULTI HL T |
| Širina | 445 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 164 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Teža | 66.3 kg |
Priporočamo
Avantech TRL1000 445/45 R19.5 164J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 319,18 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO ENERGY T44 445/45 R19.5 164J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 329,40 EUR
Preveri zalogo
Ling Long ETT100 445/45 R19.5 160J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 375,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-T10 445/45 R19.5 160J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 376,64 EUR
Preveri zalogo
Prometeon H02 PROFUEL X TRAILER 445/45 R19.5 164J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 538,93 EUR
Preveri zalogo
Continental HYBRID HT3+ 3PMSF 445/45 R19.5 160J
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 621,32 EUR
Preveri zalogo
Continental HYBRID HT3 445/45 R19.5 160J
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 627,60 EUR
Preveri zalogo
Hankook TH31 445/45 R19.5 160J
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 643,26 EUR
Preveri zalogo
Michelin X MULTI HL T 445/45 R19.5 164J
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 794,80 EUR
Preveri zalogo
Goodyear KMAX T GEN-3 445/45 R19.5 160K
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 817,69 EUR
Preveri zalogo

