Skladišče 7
540,03 EUR / kos
Za 4 gume 2.160,11 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8059033606712 |
| Znamka | Prometeon |
| Model | H02 PROFUEL X TRAILER |
| Širina | 445 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 164 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 67.6 kg |
Priporočamo
Avantech TRL1000 445/45 R19.5 164J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 320,46 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO ENERGY T44 445/45 R19.5 164J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 330,67 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LZ300 445/45 R19.5 164J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 363,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long ETT100 445/45 R19.5 160J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 376,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-T10 445/45 R19.5 160J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 377,91 EUR
Preveri zalogo
Prometeon H02 PROFUEL X TRAILER 445/45 R19.5 164J
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 540,03 EUR
Preveri zalogo
Hankook TH31 445/45 R19.5 160J
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 643,26 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI HYBRID HT3+ 445/45 R19.5 160J
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 702,20 EUR
Preveri zalogo
Michelin X MULTI HL T 445/45 R19.5 164J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 796,97 EUR
Preveri zalogo
Michelin X LINE ENERGY T 445/45 R19.5 160K
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 903,56 EUR
Preveri zalogo

