CONTINENTAL ECO 6 Q R XL (DEMO) 195/55 R18 93H
Skladišče 1
79,32 EUR / kos
Za 4 gume 317,28 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 1759751955518 |
| Znamka | Continental |
| Model | ECO 6 Q R XL (DEMO) |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Continental ECO 6 Q R XL (DEMO) 195/55 R18 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,32 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER ALL SEASON 195/55 R18 93H
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,03 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR-4S G3 R XL 195/55 R18 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,65 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2 195/55 R18 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 159,59 EUR
Preveri zalogo
Continental ALLSEASONCONTACT 2 XL 195/55 R18 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 160,19 EUR
Preveri zalogo
Continental ECOCONTACT 6 Q 195/55 R18 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 161,63 EUR
Preveri zalogo
Michelin CROSSCLIMATE 2 XL 195/55 R18 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 171,67 EUR
Preveri zalogo
Michelin E PRIMACY XL 195/55 R18 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 174,69 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 195/55 R18 93H
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 180,29 EUR
Preveri zalogo

