Skladišče 1
99,57 EUR / kos
Za 4 gume 398,28 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
99,05 EUR / kos
Za 4 gume 396,21 EUR
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
114,13 EUR / kos
Za 4 gume 456,54 EUR
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
96,16 EUR / kos
Za 4 gume 384,65 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708132634 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE+ |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 66 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 5 kg |
Priporočamo
Hankook W452 145/60 R13 66T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,65 EUR
Preveri zalogo
Michelin CROSSCLIMATE+ 145/60 R13 66T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 96,16 EUR
Preveri zalogo

