*Slika je simbolična
Skladišče 7
36,44 EUR / kos
Za 4 gume 145,75 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227277029 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | ANGEL SCOOTER |
| Širina | 90 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 49 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Teža | 3.1 kg |
Priporočamo
Bridgestone BATTLAX SC1 90/80 R14 49P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,95 EUR
Preveri zalogo
Metzeler SPORTEC STREET 2 90/80 R14 49S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 29,61 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 90/80 R14 49S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,44 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 90/80 R14 49P
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,52 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 2 90/80 R14 43P
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,67 EUR
Preveri zalogo

