*Slika je simbolična
Skladišče 2
61,17 EUR / kos
Za 4 gume 244,70 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
56,52 EUR / kos
Za 4 gume 226,07 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526033994 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART |
| Širina | 90 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 49 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3.9 kg |
Priporočamo
Bridgestone BATTLAX SC1 90/80 R14 49P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,95 EUR
Preveri zalogo
Metzeler SPORTEC STREET 2 90/80 R14 49S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 29,61 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 90/80 R14 49S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,95 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 90/80 R14 49P
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,52 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 2 90/80 R14 43P
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,67 EUR
Preveri zalogo

