Skladišče 7
132,35 EUR / kos
Za 4 gume 529,38 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563441184 |
| Znamka | Hankook |
| Model | DYNAP AT2 RF11 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.9 kg |
Priporočamo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 255/65 R16 109T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,09 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 255/65 R16 109H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 105,11 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HL 255/65 R16 109H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 107,05 EUR
Preveri zalogo
Nexen WG SPORT 2 SUV 255/65 R16 109T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 116,98 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 255/65 R16 109T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 120,91 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 255/65 R16 109H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 128,16 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER HP ALL WEATHER 255/65 R16 109H RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 131,76 EUR
Preveri zalogo
Hankook RA33 255/65 R16 109H
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 131,80 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 255/65 R16 109T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 132,35 EUR
Preveri zalogo

