Skladišče 1
91,11 EUR / kos
Za 4 gume 364,44 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
89,02 EUR / kos
Za 4 gume 356,06 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
89,02 EUR / kos
Za 4 gume 356,06 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
83,19 EUR / kos
Za 4 gume 332,76 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622103438 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA PRIMUS XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 8.94 kg |
Priporočamo
Bridgestone LM005 215/55 R16 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 215/55 R16 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,36 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 215/55 R16 97H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,26 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/55 R16 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,69 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 215/55 R16 93V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,04 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 215/55 R16 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/55 R16 93V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/55 R16 97V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,60 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZOSPORT 215/55 R16 97W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 56,57 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 215/55 R16 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,37 EUR
Preveri zalogo

