Skladišče 1
54,79 EUR / kos
Za 4 gume 219,16 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8848180014415 |
| Znamka | Novex |
| Model | SP 5 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Bridgestone LM005 215/55 R16 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 215/55 R16 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 46,64 EUR
Preveri zalogo
Nexen WG SPORT 2 WU7 215/55 R16 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/55 R16 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/55 R16 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,54 EUR
Preveri zalogo
Aplus A702 XL 215/55 R16 97H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,26 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 215/55 R16 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,09 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 215/55 R16 93V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,79 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 XL 215/55 R16 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,79 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/55 R16 93V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,04 EUR
Preveri zalogo

