Skladišče 7
248,96 EUR / kos
Za 4 gume 995,85 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563361352 |
| Znamka | Hankook |
| Model | DH35 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 126 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 66 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 27.2 kg |
Priporočamo
Avantech TRR1000 215/75 R17.5 136J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 159,59 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 215/75 R17.5 126M
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 159,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 215/75 R17.5 128M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 163,42 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 215/75 R17.5 128M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 165,97 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 215/75 R17.5 135J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 172,36 EUR
Preveri zalogo
Petlas PROGREEN NH100 (TR) 215/75 R17.5 135J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,70 EUR
Preveri zalogo
Petlas SZ300 (ST) 215/75 R17.5 126M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,70 EUR
Preveri zalogo
Petlas NZ305 (TR) 215/75 R17.5 135J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 174,79 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LH100 215/75 R17.5 135J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 176,19 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LZ305 215/75 R17.5 135J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 176,19 EUR
Preveri zalogo

