Skladišče 7
177,47 EUR / kos
Za 4 gume 709,86 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8680830020137 |
| Znamka | Starmaxx |
| Model | LH100 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 135 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 26.22 kg |
Priporočamo
Avantech TRR1000 215/75 R17.5 136J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 160,87 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 215/75 R17.5 126M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 160,87 EUR
Preveri zalogo
Avantech APR1000 215/75 R17.5 135L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 160,87 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 215/75 R17.5 128M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 164,70 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 215/75 R17.5 128M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 167,25 EUR
Preveri zalogo
Petlas PROGREEN NH100 (TR) 215/75 R17.5 135J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 170,45 EUR
Preveri zalogo
Petlas SZ300 (ST) 215/75 R17.5 126M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,70 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 215/75 R17.5 135J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 173,64 EUR
Preveri zalogo
Petlas NZ305 (TR) 215/75 R17.5 135J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 174,79 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LH100 215/75 R17.5 135J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 177,47 EUR
Preveri zalogo

