Skladišče 1
226,51 EUR / kos
Za 4 gume 906,06 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814904623 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | G015 OWL |
| Širina | 33 mm |
| Višina | 12.5 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A929 M/T P.O.R. 33/12.5 R15 108Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 145,95 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 OWL 33/12.5 R15 108S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 226,51 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER STT PRO P.O.R 33/12.5 R15 108Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 242,27 EUR
Preveri zalogo

