CONTINENTAL SC-7 FR XL 265/40 R22 106Y
Skladišče 1
295,44 EUR / kos
Za 4 gume 1.181,77 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
292,13 EUR / kos
Za 4 gume 1.168,53 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238060294 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC-7 FR XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.39 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 131,01 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 171,60 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 173,48 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,51 EUR
Preveri zalogo
Kumho WS71 XL 265/40 R22 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 191,99 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/40 R22 106Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 203,44 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 265/40 R22 106V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 207,01 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E 265/40 R22 106H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 217,73 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E 265/40 R22 106H RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 230,53 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 265/40 R22 106Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,94 EUR
Preveri zalogo

