Skladišče 1
175,43 EUR / kos
Za 4 gume 701,72 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956683191 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS71 XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 132,74 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 162,93 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,26 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 265/40 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 175,43 EUR
Preveri zalogo
Kumho WS71 XL 265/40 R22 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 191,99 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/40 R22 106Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 201,89 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 265/40 R22 106V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 207,01 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK510SUV 265/40 R22 106Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 214,48 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E 265/40 R22 106H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 217,73 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E 265/40 R22 106H RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 230,53 EUR
Preveri zalogo

