Skladišče 7
235,26 EUR / kos
Za 4 gume 941,02 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2023
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9992000436740 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SPORT MAXX RT |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.8 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,51 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 275/40 R19 105Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 79,86 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,76 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/40 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 102,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER WINTER 275/40 R19 105V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 107,78 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 275/40 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 110,00 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 275/40 R19 101Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 119,26 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,45 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 145,45 EUR
Preveri zalogo

