Skladišče 1
187,29 EUR / kos
Za 4 gume 749,15 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
190,39 EUR / kos
Za 4 gume 761,55 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
190,39 EUR / kos
Za 4 gume 761,55 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563615189 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K137 XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,51 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 275/40 R19 105Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,86 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,76 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/40 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 102,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER WINTER 275/40 R19 105V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 107,78 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 275/40 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 110,00 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 275/40 R19 101Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 119,26 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,45 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 145,45 EUR
Preveri zalogo

