Skladišče 1
276,66 EUR / kos
Za 4 gume 1.106,63 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
294,07 EUR / kos
Za 4 gume 1.176,28 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
294,07 EUR / kos
Za 4 gume 1.176,28 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227246346 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | W.SZ3 MOE |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Teža | 14 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 245/45 R19 102W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,27 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZOSPORT 245/45 R19 102W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 72,98 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/45 R19 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,57 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/45 R19 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,15 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,65 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/45 R19 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,97 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,10 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,85 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 245/45 R19 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,95 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 245/45 R19 102V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo

