Skladišče 2
453,17 EUR / kos
Za 4 gume 1.812,68 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526434982 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 115 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 18 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 315/40 R21 115Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 110,42 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 315/40 R21 115Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,28 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 315/40 R21 115V
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 199,28 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 315/40 R21 115W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 231,14 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 315/40 R21 115Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 239,21 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 315/40 R21 115Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 254,48 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 315/40 R21 115Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 268,49 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 315/40 R21 115W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 279,38 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 315/40 R21 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 286,93 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 315/40 R21 115Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 287,94 EUR
Preveri zalogo

