Skladišče 7
92,54 EUR / kos
Za 4 gume 370,16 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322459245 |
| Znamka | Lassa |
| Model | WINTUS 2 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 13.08 kg |
Priporočamo
Aplus A869 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,95 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,42 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONTOUR AS 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 225/70 R15 112R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,83 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,58 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,58 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,29 EUR
Preveri zalogo

