ULTRAFORCE TERRA TAMER ATX 265/65 R18 114Q
*Slika je simbolična
Skladišče 7
168,36 EUR / kos
Za 4 gume 673,44 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801717555 |
| Znamka | Ultraforce |
| Model | TERRA TAMER ATX |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 114 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 22.24 kg |
Priporočamo
Trazano SL399 265/65 R18 114T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 100,60 EUR
Preveri zalogo
Vredestein PINZA AT BSW 265/65 R18 114T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,89 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 265/65 R18 114T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 159,23 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER ATX 265/65 R18 114Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 168,36 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 265/65 R18 114T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 189,67 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR AT G015 265/65 R18 114H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 213,30 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich TRAIL TERRAIN 265/65 R18 114T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 285,37 EUR
Preveri zalogo
Goodrich ALL TERRAIN KO2 265/65 R18 117R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 308,38 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich ALL TERRAIN KO3 265/65 R18 117S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 346,54 EUR
Preveri zalogo

