BF GOODRICH ALL TERRAIN KO3 265/65 R18 117S
Skladišče 3
346,12 EUR / kos
Za 4 gume 1.384,48 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
356,45 EUR / kos
Za 4 gume 1.425,78 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702842478 |
| Znamka | BF Goodrich |
| Model | ALL TERRAIN KO3 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 117 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 16.72 kg |
Priporočamo
Trazano SL399 265/65 R18 114T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 100,60 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 265/65 R18 114T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 159,23 EUR
Preveri zalogo
Vredestein PINZA AT BSW 265/65 R18 114T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 162,36 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 265/65 R18 114T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 189,67 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR AT G015 265/65 R18 114H RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 213,30 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER AT3 FR OWL 265/65 R18 117S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 257,16 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich TRAIL TERRAIN 265/65 R18 114T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 285,93 EUR
Preveri zalogo
Goodrich ALL TERRAIN KO2 265/65 R18 117R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 311,89 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich ALL TERRAIN KO3 265/65 R18 117S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 346,12 EUR
Preveri zalogo

