Skladišče 1
142,70 EUR / kos
Za 4 gume 570,80 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784350066 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | AP3 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva FROSTRACK UHP 235/35 R20 92W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 77,91 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/35 R20 92Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 108,72 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 235/35 R20 92V
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,23 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 235/35 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 130,48 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 235/35 R20 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 142,70 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 235/35 R20 92(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 146,22 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 235/35 R20 92(Y) RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 156,20 EUR
Preveri zalogo
Firestone FIREHAWK SPORT 235/35 R20 92Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 163,56 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 235/35 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 173,92 EUR
Preveri zalogo
Uniroyal RAINSPORT 5 FR XL 235/35 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,23 EUR
Preveri zalogo

