VREDESTEIN WINTRAC PRO+ XL 265/45 R21 108W
Skladišče 1
252,02 EUR / kos
Za 4 gume 1.008,08 EUR
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692802003 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | WINTRAC PRO+ XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax STATURE HT XL 265/45 R21 104W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 107,95 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/45 R21 108Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 108,09 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/45 R21 108H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 189,69 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 265/45 R21 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 196,53 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 219,47 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 265/45 R21 108V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 227,69 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,34 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A XL 265/45 R21 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 232,59 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A 265/45 R21 108W RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 240,61 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 241,15 EUR
Preveri zalogo

