Skladišče 3
113,08 EUR / kos
Za 4 gume 452,33 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
113,08 EUR / kos
Za 4 gume 452,33 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
118,67 EUR / kos
Za 4 gume 474,66 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563467313 |
| Znamka | Hankook |
| Model | VAN ST AS2 RA30 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano H188 195/80 R14 106Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,30 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 195/80 R14 106Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,29 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 195/80 R14 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,52 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF300 195/80 R14 106Q
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 68,52 EUR
Preveri zalogo
Semperit VAN-LIFE 2 195/80 R14 106Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 87,11 EUR
Preveri zalogo
Kormoran CARGOSPEEDEVO 195/80 R14 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,89 EUR
Preveri zalogo
Falken LINAM VAN01 195/80 R14 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,81 EUR
Preveri zalogo
Hankook RA30 195/80 R14 106Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 113,08 EUR
Preveri zalogo

