Skladišče 1
59,47 EUR / kos
Za 4 gume 237,86 EUR
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784277769 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | WP05 |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 72 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 145/65 R15 72T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 145/65 R15 72T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,23 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 145/65 R15 72T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 145/65 R15 72T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,04 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE HD PLUS 145/65 R15 72T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,34 EUR
Preveri zalogo
Fulda ECOCONTROL 145/65 R15 72T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,55 EUR
Preveri zalogo

