BRIDGESTONE POTENZA SPORT XL 275/40 R18 103Y
Skladišče 1
214,45 EUR / kos
Za 4 gume 857,79 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
245,23 EUR / kos
Za 4 gume 980,92 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342250717 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | POTENZA SPORT XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.81 kg |
Priporočamo
Bridgestone RE050A 275/40 R18 99W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Nexen WINGUARD SPORT 2 XL 275/40 R18 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 151,38 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/40 R18 103Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 174,87 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 275/40 R18 103Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 194,46 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone RE050A 275/40 R18 99Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 202,93 EUR
Preveri zalogo
Pirelli CINTURATO P7 275/40 R18 99Y RFT RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 207,39 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT XL 275/40 R18 103Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 214,45 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 275/40 R18 103Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 215,42 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/40 R18 103Y RFT RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 215,56 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330 275/40 R18 103V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 222,43 EUR
Preveri zalogo

