Skladišče 1
70,13 EUR / kos
Za 4 gume 280,51 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859295869494 |
| Znamka | Goldline |
| Model | GL 4SEASON+ XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,43 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/50 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,52 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 225/50 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,70 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,05 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,13 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,13 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 225/50 R18 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,21 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/50 R18 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,33 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,73 EUR
Preveri zalogo

