Skladišče 1
138,66 EUR / kos
Za 4 gume 554,63 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956165390 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS71 XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 90 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 11.4 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/30 R20 90Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 245/30 R20 90Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 138,66 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 245/30 R20 90Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 149,05 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 245/30 R20 90Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 160,33 EUR
Preveri zalogo
Continental TS830P 245/30 R20 90W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 168,36 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 245/30 R20 90Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 182,01 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS RS820 245/30 R20 90(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 192,42 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 245/30 R20 90(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 206,96 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT EVO ENLITEN XL 245/30 R20 90Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 236,35 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 245/30 R20 90Y RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 237,61 EUR
Preveri zalogo

