Skladišče 7
457,11 EUR / kos
Za 4 gume 1.828,45 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998702452486 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILOT SPORT 4S |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.18 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 201,36 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 315/30 R22 107W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 217,20 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 247,49 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 253,90 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 269,70 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V105 N0 RPB XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 273,05 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 SUV 315/30 R22 107(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 290,27 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 296,45 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 337,42 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) II* XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 356,64 EUR
Preveri zalogo

