BRIDGESTONE TURANZA 6 235/55 R20 102V
Skladišče 1
229,19 EUR / kos
Za 4 gume 916,78 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
227,13 EUR / kos
Za 4 gume 908,53 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342057019 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA 6 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 12.5 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/55 R20 102W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 78,36 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/55 R20 102W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,24 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/55 R20 102W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,70 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV 235/55 R20 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,36 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 235/55 R20 102V
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 133,38 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 235/55 R20 105Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 155,85 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 235/55 R20 102V
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 159,24 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 235/55 R20 105W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 159,87 EUR
Preveri zalogo
Falken EUROALL SEASON AS220PRO 235/55 R20 105V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 175,33 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION VERDE 235/55 R20 102V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 187,67 EUR
Preveri zalogo

