Skladišče 1
129,36 EUR / kos
Za 4 gume 517,43 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784347677 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | VS5 SUV |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/55 R20 102W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 78,36 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/55 R20 102W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,24 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/55 R20 102W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,70 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH-XT AE61 235/55 R20 102V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 123,63 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV 235/55 R20 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,36 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 235/55 R20 102V
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 158,12 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 235/55 R20 105W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 159,87 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 235/55 R20 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 173,34 EUR
Preveri zalogo
Falken EUROALL SEASON AS220PRO 235/55 R20 105V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 175,33 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 235/55 R20 102V
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 175,84 EUR
Preveri zalogo

