Skladišče 1
122,69 EUR / kos
Za 4 gume 490,77 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8680830026498 |
| Znamka | Petlas |
| Model | VELOX SPORT PT741 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva F205 255/40 R20 101Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/40 R20 101W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,42 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/40 R20 101W
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,31 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 255/40 R20 97W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,52 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/40 R20 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,09 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 255/40 R20 101W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,05 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/40 R20 101W
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,58 EUR
Preveri zalogo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 255/40 R20 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,69 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 255/40 R20 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,83 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/40 R20 101Y
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 135,43 EUR
Preveri zalogo

