| EAN | 4038526072542 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 7.644 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/40 R17 84W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,47 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/40 R17 84W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,22 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 205/40 R17 84W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,38 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 205/40 R17 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,00 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/40 R17 84Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,29 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/40 R17 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,05 EUR
Preveri zalogo
Kormoran SUMMER 3 205/40 R17 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,96 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU4 XL 205/40 R17 84W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,67 EUR
Preveri zalogo

