Skladišče 1
77,78 EUR / kos
Za 4 gume 311,12 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913102467 |
| Znamka | Hifly |
| Model | AT601 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Continental CROSS CONTACT WINTER 245/75 R16 120Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 245/75 R16 111S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,78 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 245/75 R16 120S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,50 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 M/T P.O.R. 245/75 R16 120Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,88 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 AT 245/75 R16 111T
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,49 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 245/75 R16 111T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 114,02 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 245/75 R16 120Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 114,29 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 245/75 R16 120Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 131,88 EUR
Preveri zalogo
Vredestein PINZA AT BSW XL 245/75 R16 115T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 141,25 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER AT ADVENTURE 245/75 R16 114Q
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 146,36 EUR
Preveri zalogo

