Skladišče 7
200,45 EUR / kos
Za 4 gume 801,79 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859305526072 |
| Znamka | Trazano |
| Model | NOVO TRANS S18 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 136 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 34.14 kg |
Priporočamo
Avantech APR1000 245/70 R19.5 141M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 192,79 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GH100 245/70 R19.5 141J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 200,45 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 245/70 R19.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 200,45 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 245/70 R19.5 141J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 200,45 EUR
Preveri zalogo
Trazano TDR+1 245/70 R19.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 206,83 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 245/70 R19.5 141J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 214,49 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 245/70 R19.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 215,77 EUR
Preveri zalogo
Petlas SH100 (ST) 245/70 R19.5 136M
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 216,40 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 245/70 R19.5 136M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 224,70 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LH100 245/70 R19.5 141J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 243,86 EUR
Preveri zalogo

