CONTINENTAL TS-870 P FR XL 235/50 R19 103V
Skladišče 1
167,77 EUR / kos
Za 4 gume 671,08 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238064230 |
| Znamka | Continental |
| Model | TS-870 P FR XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 235/50 R19 99V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 67,34 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R19 103Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,28 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/50 R19 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,83 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 235/50 R19 103W
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,05 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 235/50 R19 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,27 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 235/50 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,27 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/50 R19 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,12 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 235/50 R19 99V RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,63 EUR
Preveri zalogo
Petlas PT431 SUV XL 235/50 R19 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 106,80 EUR
Preveri zalogo

