Skladišče 7
117,38 EUR / kos
Za 4 gume 469,50 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427435718 |
| Znamka | Falken |
| Model | WILDPEAK AT3WA |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 14.3 kg |
Priporočamo
Falken WILDPEAK AT3WA 215/80 R16 103S
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 117,38 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RPB 215/80 R16 103H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 131,50 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DUELER AT002 215/80 R16 103S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 189,85 EUR
Preveri zalogo

