Skladišče 3
202,73 EUR / kos
Za 4 gume 810,93 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
204,61 EUR / kos
Za 4 gume 818,45 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707620309 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP 5 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,87 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,89 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 161,64 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,40 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 201,67 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 202,73 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 210,41 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 245/35 R21 96Y RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 226,91 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 MGT FR XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 231,72 EUR
Preveri zalogo
Continental ECO 6 VOL XL 245/35 R21 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 236,56 EUR
Preveri zalogo

