Skladišče 7
94,51 EUR / kos
Za 4 gume 378,03 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427436166 |
| Znamka | Falken |
| Model | EUROALL SEASON AS210 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 85 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 7.6 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,14 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,65 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,25 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,36 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,48 EUR
Preveri zalogo

