Skladišče 1
79,69 EUR / kos
Za 4 gume 318,77 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
73,08 EUR / kos
Za 4 gume 292,33 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
73,08 EUR / kos
Za 4 gume 292,33 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
74,55 EUR / kos
Za 4 gume 298,21 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622103223 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA PRIMUS |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 6.91 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,65 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/50 R16 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,27 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ 185/50 R16 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,68 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 185/50 R16 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,61 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,08 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 185/50 R16 81V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,65 EUR
Preveri zalogo

