CONTINENTAL SC-7 FR XL 285/40 R23 111Y
Skladišče 1
389,23 EUR / kos
Za 4 gume 1.556,94 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238282603 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC-7 FR XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 23 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/40 R23 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 330,10 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 285/40 R23 107Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 357,84 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 285/40 R23 107Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 366,34 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO ALL SEASON 285/40 R23 111Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 369,87 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 285/40 R23 111Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 389,23 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 7 285/40 R23 111(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 400,68 EUR
Preveri zalogo
Pirelli PZERO5 285/40 R23 107Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 412,41 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 285/40 R23 111Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 414,95 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT AS4 285/40 R23 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 418,26 EUR
Preveri zalogo
Continental ECOCONTACT 6 Q 285/40 R23 107Y RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 426,47 EUR
Preveri zalogo

