Skladišče 1
138,29 EUR / kos
Za 4 gume 553,17 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6972435762775 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | INCEPTION A/T 3PMSF RWL XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 120 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Nexen ROADIAN HTX RH5 285/60 R18 116V
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 131,74 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL XL 285/60 R18 120T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 138,29 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION VERDE ALL SEASON 285/60 R18 120V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 142,10 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT LX2 285/60 R18 116V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 171,54 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RBL 285/60 R18 116H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 179,12 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DUELER A/T 002 285/60 R18 116T
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 199,79 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT HT 285/60 R18 116H RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 211,39 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER AT3 285/60 R18 118S RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 216,29 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP 2 SUV 285/60 R18 116V
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 220,27 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich TRAIL TERRAIN 285/60 R18 116H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 282,70 EUR
Preveri zalogo

