Skladišče 7
82,18 EUR / kos
Za 4 gume 328,70 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959585843028 |
| Znamka | Maxtrek |
| Model | SU800 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 3 |
| Teža | 16.23 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T BSW 255/70 R15 112S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,51 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 255/70 R15 108S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,18 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 255/70 R15 108T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,53 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 255/70 R15 112S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 87,64 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 255/70 R15 112T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 109,91 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AT781 OWL 3PMSF 255/70 R15 108T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,58 EUR
Preveri zalogo
Nexen WG SPORT 2 SUV 255/70 R15 108T
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 123,49 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE CROSS 255/70 R15 108H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 126,27 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 255/70 R15 108S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 132,63 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 255/70 R15 112S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 137,80 EUR
Preveri zalogo

