CONTINENTAL TS850P 235/60 R20 108V RFP
Skladišče 7
255,00 EUR / kos
Za 4 gume 1.019,98 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238744019 |
| Znamka | Continental |
| Model | TS850 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Bridgestone BLIZZAK 6 235/60 R20 108W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 204,28 EUR
Preveri zalogo
Continental TS850P 235/60 R20 108V RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 255,00 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ALENZA 001 * ENLITEN XL 235/60 R20 108H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 303,33 EUR
Preveri zalogo

