Skladišče 7
166,61 EUR / kos
Za 4 gume 666,43 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999227268065 |
| Znamka | Metzeler |
| Model | ME888 MARATH. ULTRA |
| Širina | 150 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 71 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.2 kg |
Priporočamo
Pirelli MT60 RS 150/80 R16 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,83 EUR
Preveri zalogo
Metzeler LASERTEC 150/80 R16 71(V)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 149,66 EUR
Preveri zalogo
Metzeler CRUISETEC 150/80 R16 71H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 159,94 EUR
Preveri zalogo
Mitas CUSTOM FORCE 150/80 R16 77H
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 165,08 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ME888 MARATH. ULTRA 150/80 R16 71V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 166,61 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BT46 150/80 R16 71V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 168,95 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ME888 MARATH. ULTRA 150/80 R16 77H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 174,60 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone E-MAX 150/80 R16 71H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 179,04 EUR
Preveri zalogo
Pirelli NIGHT DRAGON 150/80 R16 77H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 179,06 EUR
Preveri zalogo
Michelin COMMANDER II 150/80 R16 77H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 179,71 EUR
Preveri zalogo

