Skladišče 1
101,89 EUR / kos
Za 4 gume 407,54 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064132405 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A610 XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 150,28 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 175,33 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 186,35 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 208,91 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/35 R22 104Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 213,80 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 233,29 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 275/35 R22 104Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 238,85 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 238,85 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 244,08 EUR
Preveri zalogo

