Skladišče 7
238,85 EUR / kos
Za 4 gume 955,39 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515009867 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | V107C XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.47 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,89 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 275/35 R22 104Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 174,00 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 275/35 R22 104Y
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 207,64 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/35 R22 104Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 213,80 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,29 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 275/35 R22 104Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 238,85 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 242,48 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 ENLITEN XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 270,74 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT UHP 275/35 R22 104Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 275,55 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION 3 275/35 R22 104W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 275,83 EUR
Preveri zalogo

