Skladišče 3
82,22 EUR / kos
Za 4 gume 328,87 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064108158 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A929 A/T BSW |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 85 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 120 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A929 A/T BSW 235/85 R16 120S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,22 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 235/85 R16 120Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,74 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 235/85 R16 120R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,69 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKHUNTER MT 235/85 R16 120Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,06 EUR
Preveri zalogo
Aplus SHREDDER RT POR 235/85 R16 120Q
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 105,42 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 M/T P.O.R. 235/85 R16 120Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 108,45 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 235/85 R16 120Q
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 109,29 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND MT 235/85 R16 120Q
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 120,53 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G018 RBL RPB 235/85 R16 120S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 149,28 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 235/85 R16 120Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 153,45 EUR
Preveri zalogo

