CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 2 XL 235/45 R20 100T
Skladišče 1
246,61 EUR / kos
Za 4 gume 986,42 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238399806 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT 2 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,08 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,20 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,11 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 116,04 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 117,29 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 140,58 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 235/45 R20 100H RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 161,65 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 235/45 R20 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 163,70 EUR
Preveri zalogo
Kumho WS71 XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 167,70 EUR
Preveri zalogo
Firestone ROADHAWK 2 235/45 R20 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 167,91 EUR
Preveri zalogo

