CONTINENTAL WINTER CONTACT TS870P 205/40 R18 86V RFP
Skladišče 3
183,79 EUR / kos
Za 4 gume 735,17 EUR
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
191,62 EUR / kos
Za 4 gume 766,49 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238093636 |
| Znamka | Continental |
| Model | TS-870 P FR XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 8.1 kg |
Priporočamo
Minerva FROSTRACK UHP 205/40 R18 86V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,60 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 205/40 R18 86V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 81,16 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 205/40 R18 86W
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,26 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS-01 205/40 R18 86Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,20 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 205/40 R18 86W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,35 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 205/40 R18 86Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 105,63 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 205/40 R18 86Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,88 EUR
Preveri zalogo
Toyo OBSERVE S944 XL 205/40 R18 86V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,20 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP5 XL 205/40 R18 86Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,64 EUR
Preveri zalogo

